Bieg im. Janusza Sidły

Wydarzenie, które rozpoczęło naszą wspólną przygodę z organizacją imprez sportowych. Celem biegu jest upamiętnienie najwybitniejszego oszczepnika w historii Polski - Janusza Sidły.

Zielone Borki

Pierwsze wydarzenie z cyklu W Kręgu Natury zapoczątkowanego w 2019 roku, mającego na celu promocję nowopowstającej Doliny Pięciu Stawów w Katowicach.

Złota Morawa

Trzecie wydarzenie z cyklu W Kręgu Natury zapoczątkowanego w 2019 roku, mającego na celu promocję nowopowstającej Doliny Pięciu Stawów w Katowicach.

Mroźny Hubertus

Czwarte wydarzenie z cyklu W Kręgu Natury zapoczątkowanego w 2019 roku, mającego na celu promocję nowopowstającej Doliny Pięciu Stawów w Katowicach.

Bieg Śląskich Aniołów

Impreza charytatywna, której celem jest zakupienie niezbędnych rzeczy dla dzieci, które są podopiecznymi Fundacji Śląskie Anioły. W ramach wydarzenia odbywa się bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km oraz biegi dla najmłodszych na 200 i 400 m.

Bieg NIEzwykłego Bohatera

Bieg dla NIEzwykłego Bohatera czyli Krystiana Jabłońskiego! To wydarzenie zrealizowane w 2019 roku dla prawdziwego superbohatera, który wyniósł trzech mężczyzn z płonącego mieszkania, pomagał ofiarom wypadków drogowych, łapał złodziei, a nawet brał udział w policyjnym pościgu. Krystian walczy i podejmuje wciąż rehabilitację, by wrócić do pełnej sprawności.

Pobiegnij dla Filipów

Wydarzenie dla dwóch młodych chłopaków potrzebujących zebrać środki na swoją rehabilitację. Bieg został zrealizowany w 2019 roku w katowickiej dzielnicy Piotrowice.

BDB - Edycja Alpejska

Wydarzenie zrealizowane w 2020 roku na Katowickich Alpach, gdzie czekała na uczestników wymagająca trasa wraz ze wspinaczką i zbiegami. Uczestnicy pokonywali jak najwięszą ilość 2-kilometrowej pętli przez 60 minut.

Bieg Dookoła Bogucic

To wydarzenie sportowe, którego trasa przebiega przez trzy bogucickie osiedla: Kukuczki, Wajdy oraz Ścigały. Zahacza również o tereny Pierwszej Dzielnicy, Muzeum Śląskiego, przebiegając w okolicy wieży szybu "Warszawa" zlikwidowanej KWK Katowice.

Bieg Zielone Załęże

Wydarzenie promujące katowicką dzielnice Załęże i współorganizowane wraz ze Stowarzyszeniem Zielone Załęże po ulicach tej dzielnicy. Celem biegu jest zebranie funduszu na działania organizacji, m.in. zazielenienie okolicznych skwerów, parków oraz ziemi.

Po Pierwsze Oliwka

Bieg i marsz Nordic Walking to wydarzenie charytatywne zrealizowane w 2020 roku dla księżniczki Oliwki, dla której wspólnie zbieraliśmy fundusze na jej leczenie i każdy z uczestników został "Rycerzem Oliwki".

Półmaraton Gęstwinami Murckowskimi

Leśny bieg i marsz Nordic Walking realizowany na pięknych terenach Lasu Murckowskiego i znajdującego się tam Rezerwatu przyrody "Las Murckowski".